Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

I appreciate the help from Paul, he's prefessional and knows exactly what parts I need. My CAT has gone back to work without any problem.

—— Raphael

Got the final drive and its beautiful I think. We've have it assembled in our Hitachi ZX330 excavator, my machines goes to work again now. Many thanks

—— Kevin

Hızlı sevkiyat, gelen parçalar kaliteli, motorumuz tamir edilmiş ve maksimum güçte kusursuz çalışıyor. Teşekkürler Tanrı seni kutsasın.

—— Muhammed

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

1 2 3
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd. Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd. Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd. warehouse-1 warehouse-2
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Okyanusya
Markalar : ANTO
No. Çalışanları : 50~200
Yıllık satış : 2000000-3000000
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 90% - 100%
BİZ KİMİZ: Biz ekskavatör yedek parça profesyonel tedarikçi vardır.

NE YAPIYORUZ: Tedarik zinciri kapağımız Motor parçaları, Hidrolik parçalar, son tahrik ve salıncak dişlisi parçaları, yürüyen aksam parçaları, GET bağlantı parçaları, klima parçaları, hızlı aşınma parçaları. Yurtiçi pazarda veya yurtdışı pazarında hizmet vermekteyiz, ekskavatör parçaları alanında 8 yıldan fazla deneyime sahip olmak, birçok denizaşırı müşteriyle sağlam bir işbirliği ve ortaklığa sahip olmamızı sağlamaktadır.

BİZİM HİZMET: İnşaat Şirketi, Ekskavatör parçaları toptancısı, Ekskavatör parçaları bayi, Hükümet, Kişisel.

Müşteri memnuniyeti ve optimum makine performansı, ANTO Parts'ın yedek parça, güvenilir hizmet ve kolayca elde edilebilen stokların büyük ölçüde depolanmasıyla uğraştığı şeydir. Tüm bilinen markaların yaklaşık% 95'i (Caterpillar Komatsu Hitachi Volvo Hyundai Doosan Kobelco Kato Sumitomo JCB, SANY, XCMG, LONGKING ve benzeri) ekskavatör parçalarının stokları sürekli olarak stoklanmaktadır.

“Müşteri, en uygun fiyatla en kaliteli ve en doğru parçaları alabiliyor, en son yol” hedefimiz.

Şu anda en büyük parça depo ve gelişmiş depolama sistemi, 90 000 metreküp odaya sahibiz, acil ihtiyaç için en hızlı şekilde ihtiyaç duyulan inşaat makinesi parçalarının depolanmasını mümkün kılıyoruz.

Orijinal yedek parçalar, OEM parçalar, yedek parçalar veya ikinci el yedek parçalar için farklı türden talepler için yedek parça temin edebiliriz.

Biz Kore ve Japonya, ya da Çin yapılan hidrolik pompa, son sürücü ve salıncak sürücü, kontrol vanası, OEM veya Orijinal, çeşitli montajlar stok.

Aşağıdaki gibi çeşitli yedek parçalar için bize güvenebilirsiniz:

Motor yedek parçaları, yürüyen aksam parçaları, Conta takımları, Elektrikli yedek parçalar, Hidrolik yedek parçaları, ek parça ve kaya kırıcı yedek parçaları.


İletişim bilgileri
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Paul

Tel: 0086-15920526889

Faks: +86-20-89855265

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)