Ana sayfa ÜrünlerEkskavatör Motor Parçaları

8972530281 8-97253028-1 Hitachi Ekskavatör Motor Parçaları ISUZU Motor Su Pompası

I appreciate the help from Paul, he's prefessional and knows exactly what parts I need. My CAT has gone back to work without any problem.

—— Raphael

Got the final drive and its beautiful I think. We've have it assembled in our Hitachi ZX330 excavator, my machines goes to work again now. Many thanks

—— Kevin

Ben sohbet şimdi

8972530281 8-97253028-1 Hitachi Ekskavatör Motor Parçaları ISUZU Motor Su Pompası

Çin 8972530281 8-97253028-1 Hitachi Ekskavatör Motor Parçaları ISUZU Motor Su Pompası Tedarikçi
8972530281 8-97253028-1 Hitachi Ekskavatör Motor Parçaları ISUZU Motor Su Pompası Tedarikçi 8972530281 8-97253028-1 Hitachi Ekskavatör Motor Parçaları ISUZU Motor Su Pompası Tedarikçi 8972530281 8-97253028-1 Hitachi Ekskavatör Motor Parçaları ISUZU Motor Su Pompası Tedarikçi 8972530281 8-97253028-1 Hitachi Ekskavatör Motor Parçaları ISUZU Motor Su Pompası Tedarikçi 8972530281 8-97253028-1 Hitachi Ekskavatör Motor Parçaları ISUZU Motor Su Pompası Tedarikçi

Büyük resim :  8972530281 8-97253028-1 Hitachi Ekskavatör Motor Parçaları ISUZU Motor Su Pompası

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: ANTO
Sertifika: ISO9001
Model numarası: 8972530281

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ağır parçalar için ahşap kutu, hafif parçalar için kağıt karton
Teslim süresi: 3-7 Gün
Ödeme koşulları: D / P, T / T, Batı Birliği, MoneyGram, D / A, L / C
Yetenek temini: Haftada 568 PCS
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kategori: Ekskavatör Motor Parçaları makine modeli: 6BG1
Parça No.: 8972530281 parça ismi: su pompası
Garanti: 3/6 Ay Paket: Standart ihracat karton

  • 8972530281 8-97253028-1 ISUZU Motor Su Pompası Hitachi Ekskavatör Motor Parçaları İçin Kullanılan

  • Spec Sheet

Ekskavatör yedek parça adı Su Pompası
Ekipman modeli ISUZU Motor
Parça Kategorisi Ekskavatör motor parçaları
Yedek parça Durumu Yepyeni
Siparişin Adedi (PCS, SET) 1
Parça kullanılabilirliği Stokta var
Teslimat kurşun zamanı 1-3 gün

  • Uygulama

135C RX JD 225CL RTS JD 270C LC JD HU230-A H120S-2 LX110-7 LX70-7 LX80-7 MA200-G ZX110 ZX110-Z2XX-ZX110-Z5 ZX120-HCMC ZX120-hhe ZX125US ZX125US-E ZX125W ZX130-AMS ZX130H ZX130K ZX130L ZX130W ZX130W-AMS ZX135UR ZX135US ZX135US-E ZX135US-HCME ZX135USK ZX135USL ZX135USL-HCME ZX135UST ZX160 ZX160LC-AMS ZX160LC-HCME ZX160LCT ZX160W ZX160W-AMS ZX180LC ZX180LC- AX ZX20H-ZX280H-HC2S2X-Z220H2X-2X2X-2X2X-5S1. ZX240-Z2-Z2-Z2-Z2-Z2-Z2-Z2-H2-Z2-H2-Z2-H2-Z2R2-Z2R2-Z2R2-H2-Z2R2-Z2R2-Z2R2-Z2R2-Z2R2-Z2R2-Z2R2-H2 ZX240H2X240H2X240H2X2B2H2X5F2H2X5F2H2X5F2H2X5F2H2X5F2H5 5G ZX280LC-5G ZX280LC-AMS ZX280LC-HCME ZX290-5G ZX290LC-5G ZX300W ZX95 Hitachi
  • Parça Şeması

Kon. Parça no Adet Parça adı Yorumlar
001 (C). 8972530281 [1] POMPA ASM; SU, W / CONTA
001 (C). 8972530281 [1] POMPA ASM; SU, W / CONTA
3 8943706610 [1] CONTA; C / BL İÇİN POMPA Ayrıca set conta dahil (motor)
4 8972530300 [1] ONARIM SETİ; SU POMPASI
4 5878143201 [1] ONARIM SETİ; SU POMPASI
007 (A). 1136411910 [1] KASNAK; SU POMPASI 2-GROOVE D = 184,3
8 5136390010 [1] atıcı; TOZ, SU POMPASI
009 (A). 9099521430 [1] HALKA; SNAP, SU POMPASI
009 (B). 9091801520 [1] HALKA; SNAP, SU POMPASI
010 (A). 5098000510 [1] RULMAN; SU POMPASI
010 (B). 5098000500 [1] RULMAN; SU POMPASI
010 (C). 1098001700 [1] RULMAN; SU POMPASI
11 5136340020 [1] ARA; BRG, SU POMPASI
16 5096250550 [1] MÜHÜR; YAĞ, SU POMPASI
17 8972322490 [1] KEÇE BİRİMİ; SU POMPASI
18 8972322500 [1] FAN; SU POMPASI
19 8972322480 [1] CONTA; Vücuda KAPAK
20 8972322470 [1] KAPAK; SU POMPASI
24 280810500 [2] CIVATA; SU POMPASI M10X50 FLANŞ
24 280810700 [1] CIVATA; SU POMPASI M10X70 FLANŞ
24 286810350 [1] CIVATA; SU POMPASI M10X35 FLANŞ
24 280810500 [2] CIVATA; SU POMPASI M10X50 FLANŞI
24 280810700 [1] CIVATA; SU POMPASI M10X70 FLANŞI
24 286810350 [1] CIVATA; SU POMPASI M10X35 FLANŞI
24 280510500 [2] CIVATA; SU POMPASI M10X50 FLANŞ
24 280510700 [1] CIVATA; SU POMPASI M10X70 FLANŞ
24 286510350 [1] CIVATA; SU POMPASI M10X35 FLANŞ
25 5136420072 [1] MERKEZİ; SU POMPASI
28 1095030700 [1] PULU; SU POMPASI
29 1136310740 [1] MİLİ; SU POMPASI
65 9030908200 [3] VİDALI; KAPAK, SU POMPASI
117 8972236600 [1] KONNEKTÖR; KALP AMELİYATİ
117 8972498951 [1] KONNEKTÖR; KALP AMELİYATİ

  • Açıklama


Motor parçaları, makine performansı, güvenilirlik, dayanıklılık, işletme maliyetleri ve verimlilik için temel ürün gereksinimlerini karşılamak üzere motor sisteminde çalışmak üzere tam olarak tasarlanmıştır.

  • avantaj

1. Motor parçaları, orijinal motor sistemine uyacak şekilde üretilmiştir.

2. Motor parçaları kesinlikle orijinal parça kataloğuna göre tedarik edilir.

3. Tüm motor parçaları, dikkatle seçilmiş malzemelerden standart üretim prosesi ısıl işlem süreçleri kullanılarak üretilir - kasa karbonlama, nitrasyon ve endüksiyon sertliği dahil.

4. Fazlalık stok ve ekskavatörü kapsayan çeşitli motor parçaları çeşitleri. HITACHI KOMATSU HYUNDAI KEDI VOLVO DOOSAN KOBELCO SUMITOMO KATO JCB

  • Garanti


1. Garanti Süresi: Varış tarihinden itibaren 3 aylık garanti. Daha uzun süreli 6 ay garanti, daha yüksek fiyat seviyesine sahip olabilir.

2. Garanti tipi: kalite sorunu olan parçaların değiştirilmesi.

3. Garanti aşağıdaki durumlarda geçerli değildir
* Cutomer sipariş hakkında yanlış bilgi vermek
* Mücbir Sebep
* Yanlış kurulum ve çalıştırma
* Yanlış stok ve bakım nedeniyle pas

  • Paketleme ve Teslimat


* Dişli bileşenleri için güçlü karton veya ahşap kutu. Şanzıman montajı için ahşap kutu
* Teslim yöntemleri: Deniz, hava yoluyla yerel uluslararası havaalanına, ekspres DHL gibi ekspres

İletişim bilgileri
Guangzhou Anto Machinery Parts Co.,Ltd.

İlgili kişi: Paul Cheng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)